Przejdź do treści
Strona główna » Szkolenie w trybie indywidualnym – warunki szczegółowe.

Szkolenie w trybie indywidualnym – warunki szczegółowe.

Kurs na stopień żeglarza jachtowego w trybie indywidualnym na Zalewie Zegrzyńskim.

Twoja przedpłata dotarła do nas a co za tym idzie twoje miejsce na szkoleniu jest zarezerwowane.

Resztę należności, jeżeli zaliczka jest mniejsza niż 100% ceny należy dopłacić przed rozpoczęciem drugiego dnia zajęć, gotówką nad Zalewem lub przelewem na rachunek. 

 
Teraz oczekujemy Cie pierwszego z uzgodnionych dni na szkoleniu o g. 9 na naszej przystani na Zielonej Bindudze Zegrze. Tutaj szczeguły dojazdu.

Aby dostać się do materiałów pomocnych w nauce teorii skorzystaj z ponizszej procedury.

 

Informacja dla nowych kursantów jak dostać sie na stronę z materiałami szkoleniowymi do wykładów z teorii.

Aby zobaczyć zakładkę „strefa żeglarza”, „strefa motorowodna” lub „strefa kursu indywidualnego”gdzie będzie dostęp do pomocy szkoleniowych musisz się zarejestrować na naszej stronie wiatr.waw.pl  i podczas rejestrowania wpisać kod rejestracyjny „podany przez organizatora pierwszego dnia kursu (lub zamieszczy na dole tej strony)”, nadający rangę uczestnika szkolenia żeglarskiego, motorowodnego lub indywidualnego. Po zarejestrowaniu i potwierdzeniu rejestracji należy się zalogować na stronie wcześniej podanym swoim loginem i hasłem. Po zalogowaniu na pionowym lewym pasku menu (żółty nagłówek „STREFY”) powinieneś zobaczyć odpowiednią dotyczącą Ciebie zakładkę, opisaną jak wyżej, gdzie znajdziesz potrzebne materiały.

W sytuacji gdy : byłeś już zarejestrowany, wcześniej zanim poznałeś kod rejestracyjny, ew. dostałeś nowy kod do innej strefy lub wpisałeś zły kod i strefy nie widać, należy się zalogować na stronie, wejść w „Moje konto” i w zakładce „edycja” wpisać poprawny kod rejestracyjny jak to podano w procedurze wyżej.

Kod rejestracyjny niezbedny do uaktywnienia „strefy zeglarza” w aktualnym sezonie, w przypoadku szkolenia żeglarskiego, to:   wiatr-wiedza/kurs

 Koniecznie przeczytaj:

Regulamin kursu indywidualnego na stopień zeglarza jachtowego.

Dla bardziej dociekliwych oprócz materiałów on-line polecamy także przeczytać podręcznik z programem na stopień żeglarza jachtowego. Każdy z podręczników znajdujących się aktualnie w księgarniach będzie odpowiedni. Np.

 

Żeglarz jachtowy –  Kolaszewski Andrzej, Świdwiński Piotr .

– Vademecum żeglarza jachtowego – Jan Jałoszyński.

 

 

  Drogi kursancie!!!
Jeżeli kończysz kurs w naszej Akademii, jesteś zadowolony i chciałbyś się podzielić dobrą karmą i wrażeniami ze spędzonego z nami czasu, zostaw po sobie ślad wpisując się do księgi naszych absolwentów. Dzięki temu ty zostawisz ślad po sobie dla potomnych i historii, a inni błądzący w wirtualnym świecie niedoszli żeglarze będą mieli łatwiejszy wybór, szukając dobrego miejsca dla zdobycia wiedzy żeglarskiej. Tutaj możesz zrobić wpis.

Zobacz także:

 

[informacje podstawowe]