Przejdź do treści
Strona główna » grupa dyskusyjna kadry

grupa dyskusyjna kadry

Jeżeli jesteś aktywnym członkiem kadry Akademii Żeglarskiej zapisz się koniecznie do „Grupy dyskusyjnej kadry Akademii Żeglarskiej”. Wymieniamy tu na bieżąco informacje dotyczące spraw szkolenia i tematów dotyczących kadry w naszym zamkniętym gronie. Nikt z poza kadry nie widzi tej grupy i nie „słyszy” tego o czym mówimy. Zatem jeżeli chcesz być na bieżąco w naszych sprawach twoje uczestnictwo w tej grupie jest celowe. Niezależnie od tej grupy dyskusyjnej istnieje także na stronie „forum kadry Akademii Żeglarskiej”.

Jeżeli jesteś aktywnym członkiem kadry Akademii Żeglarskiej zapisz się koniecznie do „Grupy dyskusyjnej kadry Akademii Żeglarskiej”. Wymieniamy tu na bieżąco informacje dotyczące spraw szkolenia i tematów dotyczących kadry w naszym zamkniętym gronie. Nikt z poza kadry nie widzi tej grupy i nie „słyszy” tego o czym mówimy. Zatem jeżeli chcesz być na bieżąco w naszych sprawach twoje uczestnictwo w tej grupie jest celowe. Niezależnie od tej grupy dyskusyjnej istnieje także na stronie „forum kadry Akademii Żeglarskiej”. Rożnica miedzy nimi polega na tym ze grupa dyskusyjna jest bardzo interaktywna (oparta na silniku Googla) i każdy jej członek natychmiast zostaje powiadomiony o każdej nowej informacji na grupie. Forum zaś służy raczej do wymiany informacji o charakterze stałym lub długofalowym do których będziemy mogli sięgać w przyszłości.


W jaki sposób zapisać się do grupy?Do grupy można zapisać się za pomocą interfejsu w przeglądarce internetowej jezeli posiadosz konto w Googlu lub wysyłając wiadomość pocztą e-mail. Aby zapisać się do grupy za pomocą interfejsu, zaloguj się na konto Google, ew. wczesniej je załóż i przejdź na stronę odpowiedniej grupy.


http://groups.google.com/group/kadra-akademii-eglarskiej/manage_members?hl=pl


Następnie kliknij link: ” Wystąp o członkostwo grupy” z prawej strony ekranu pod linkiem Informacje o tej grupie.


 Aby zapisać się do grupy za pomocą poczty e-mail, wyślij e-mail na adres : Uwaga: W grupach zamkniętych prośba o przyłączenie się do grupy wymaga zatwierdzenia przez właściciela grupy. Zatem byłoby wskazane żebyś sie przedstawił, bo najzwyczajniej w swiecie będziemy wiedzieli kto prosi Smile. Wtedy zaś jest większa szansa, że szybko zatwierdzimy Twoja prosbę.