Przejdź do treści
Strona główna » Nasza przystań w Zegrzu

Nasza przystań w Zegrzu

Obecnie można nas znaleźć w Zegrzu nad Zalewem Zegrzyńskim, w naszej bazie żeglarskiej  na ” Zielonej bindudze”, usytuowanej w centrum zalewowej „patelni”, na północnym brzegu jeziora, niedaleko mostu na Narwi na kierunku Zegrze – Serock
Tutaj odbywają się szkolenia żeglarskie i czarter naszych jachtów.

Baza Warszawskiej Akademii Żeglarskiej – widok z jeziora

Dokładny adres:
Zegrze, ul. Groszkowskiego dz. nr 173, „Zielona Binduga” – Zegrzeok. 25 km od Warszawy.
Na miejsce można wygodnie dojechać z Warszawy zarówno samochodem, kolejką podmiejską jak i transportem autobusowym. Kierunek na Zegrze, liniami prywatnymi lub autobusem miejskim z Warszawy, spod Metra Marymont.

Dokładny dojazd można znaleźć tutaj. Także do przystani można dopłynąć od strony jeziora.

Miejsce to oprócz pięknych widoków zapewnia także dobrą widoczność akwenu treningowego podczas szkoleniowych zajęć praktycznych na wodzie, na kursach żeglarskich. Jest także dobrą bazą wypadową na rejsy, czartery i inne organizowane przez nas imprezy.

Pomost pływający z widokiem na jezioro

Na terenie naszej bazy, oprócz akwenu treningowego, gdzie odbywa się nauka praktycznego żeglowania, znajdują się także salka wykładowa, pomieszczenia Akademii  i bezpłatny parking.  W pobliżu przystani znajduje się dobrze zaopatrzony sklepy spożywczy.

Salka wykładowa.

Osoby nastawione na nocleg znajdą go w Hotelu 500 i okolicznych ośrodkach, z apartamentami w Pałacyku Zegrzyńskim włącznie.

Nasza Zielona Binduga to takie małe Mazury pod Warszawą.

Jeżeli lubisz oldskulowe miejsca z klimatem to znajdziesz je na Bindudze …