Przejdź do treści
Strona główna » Informacje dla kursantów motorowodnych

Informacje dla kursantów motorowodnych

 

 

Informacja dla nowych kursantów szkolenia motorowodnego jak dostać sie na stronę z materiałami szkoleniowymi do wykładów z teorii.

Aby zobaczyć zakładkę , „strefa motorowodna” gdzie będzie dostęp do pomocy szkoleniowych musisz się zarejestrować na naszej stronie głownej pod adresem wiatr.waw.pl  i podczas rejestrowania wpisać w odpowiednim polu o nazwie „Kod nadający rangę użytkownikowi strony” – kod rejestracyjny:  moto/wiedza-sezon23, nadający rangę uczestnika szkolenia, motorowodnego. Po zarejestrowaniu i potwierdzeniu rejestracji należy się zalogować na stronie wcześniej podanym swoim loginem i hasłem. Po zalogowaniu na pionowym lewym pasku menu (żółty nagłówek „STREFY”) powinieneś zobaczyć odpowiednią dotyczącą Ciebie zakładkę, opisaną jak wyżej, gdzie znajdziesz potrzebne materiały.

W sytuacji gdy : byłeś już zarejestrowany, wcześniej zanim poznałeś kod rejestracyjny, ew. dostałeś nowy kod do innej strefy lub wpisałeś zły kod i strefy nie widać, należy się zalogować na stronie głownej, wejść w „Moje konto” (boczne, lewe nenu) i w zakładce „edytuj” wpisać w odpowiednie pole, poprawny kod rejestracyjny jak to podano w procedurze wyżej.

Kod rejestracyjny niezbedny do uaktywnienia „strefy motorowodnej” to:   moto/wiedza-sezon23