Przejdź do treści
Strona główna » Informacje dla kursantów szkolenia żeglarskiego

Informacje dla kursantów szkolenia żeglarskiego

 

 

Informacja dla nowych kursantów szkolenia na st. Żeglarza jak dostać się na stronę z materiałami szkoleniowymi do nauki teorii.

Aby zobaczyć zakładkę, gdzie będzie dostęp do pomocy szkoleniowych musisz się zarejestrować na naszej stronie głównej wiatr.waw.pl w sposób podobny jak na innych stronach w internecie. Podczas rejestrowania należy wpisać  w pole o nazwie „Kod nadający rangę użytkownikowi strony”, kod rejestracyjny :  wiatr/wiedza-sezon23 , a następnie” zapisać kod z obrazka” i „utworzyć nowe konto”. Po skutecznym zarejestrowaniu się (zgodnie z poleceniami wyświetlanymi podczas procesu rejestracji) należy się zalogować na stronie głównej, wcześniej podanym podczas rejestracji, swoim loginem i hasłem (które przyjdzie na podany email).
Następnie, będąc już zalogowanym, powinieneś na pionowym lewym pasku menu (żółty nagłówek „STREFY”) zobaczyć odpowiednią zakładkę „strefa żeglarza” gdzie znajdziesz potrzebne materiały do nauki, sprawdziany, testy oraz egzaminy on-line.

W sytuacji gdy : byłeś już zarejestrowany, wcześniej zanim poznałeś ,podany tutaj, kod rejestracyjny, ew. dostałeś nowy kod do innej strefy lub wpisałeś zły kod i strefy nie widać, należy się zalogować na stronie głównej, wejść w „Moje konto” i w zakładce „edycja” wpisać poprawny kod rejestracyjny jak to podano w procedurze wyżej.

 

 

Kod rejestracyjny niezbedny do uaktywnienia „strefy zeglarza”  to:   wiatr/wiedza-sezon23

OGNISKO !!!!!  

W tym roku ogniska organizujemy na wasze życzenie! Kilka osób, gitara i palimy …
Czekam na propozycje.

Marcin

Informacja o ogniskach, planowanych i dostępnych  dla wszystkich ukażą się tutaj. Także tutaj znajdziesz informacje o imprezach otwartych o charakterze towarzysko integracyjnym.