Przejdź do treści
Strona główna » Nowy weekendowy

Nowy weekendowy

 

 

KURSY WEEKENDOWE na stopień żeglarza jachtowego nad Zalewem 
  Zegrzyńskim k. Warszawy.

Charakterystyka imprezy.
Kurs na pierwszy stopień uprawnień żeglarskich. Patent umożliwia pływanie po śródlądziu bez ograniczeń pod żaglami i na silniku pomocniczym na jachcie żaglowym. Program uczy skutecznego i bezpiecznego pływania jachtem oraz przygotowuje do egzaminu. Wszystkie zajęcia odbywają się w jednym czasie i miejscu. Po zakończeniu szkolenia na miejscu egzamin państwowy.
Tryb szkolenia w zależności od wersji to 10 lub 12 dni szkolenia + egzamin. Dla osób początkujących i zaawansowanych.
Teoria w zależności od wersji z wykladami na zywo lub na platformie e-learningowej.

  Data szkolenia: Wersja: Dodatkowo: Data egzaminu:
 

1. *14.04 – 05.05.2012r. tryb-I

 A plus 1,2,3,4.05.

egzamin 06.05.2012

Terminy : 2. 12.05 – 17.06.2012r.  A

egzamin 23.06.2012

  każda kolejna sb. i ndz. 3. 02.06 – 08.07.2012r.  A   egzamin 14.07.2012
 I-tryb intensywny 11dni 4. 23.06 – 29.07.2012r.
 A egzamin 04.08.2012
Uwaga: 5. 14.07 – 19.08.2012r.  AB   egzamin 25.08.2012
Proponowane 6. 04.08 – 09.09.2012r.  A   egzamin 15.09.2012
terminy 7. 25.08 – 30.09.2012r.  AB   egzamin 06.10.2012
egzaminów są 8. 15.09 – 21.10.2012r.  A   egzamin 27.10.2012
nieobowiązkowe.  Dołącz do kursu!
   
   Sa jeszcze wolne miejsca. Możesz  dołączyć!      

*Uwaga: Termin ekspresowy dla twardzieli, którym zależy na maksymalnie szybkim zdobyciu patentu. Oprócz weekendów pływamy w długi weekend majowy. Woda  zimna, pogoda  zmienna…


Jeżeli obok terminu imprezy nie ma oznaczenia „BRAK MIEJSC” oznacza to, że nic nie stoi na przeszkodzie, byś mógł wziąć w niej udział.

Wersja A Wersja tradycyjna. Szkolenie z zajeciami praktycznymi na dwóch rodzajach jachtów i wykładami. Czas szkolenia 12 dni.
Program: Szczegółowy harmonogram kursu plik w formacie pdf do pobrania  – Tutaj znajdziesz dokładną informację o tym, czego się będziesz uczyć. Zajrzyj koniecznie!!!

Organizacja
szkolenia:

W programie kursu przewidziano ok. 80 godz. pływania i 18 godz. teorii. Szkolenie odbywa się, zgodnie z wytycznymi szkoleniowymi i egzaminacyjnymi PZŻ, na dwóch rodzajach jachtów: odkrytopokładowych OMEGACH oraz kabinowych typu FORTUNA i MORS.

Szkolenie typu”compact”-  wszystkie zajęcia odbywają się w jednym czasie i miejscu. Zajęcia praktyczne i teoretyczne odbywają się w naszej Bazie w Zegrzu Północnym, w każdą sobotę i niedzielę (ewentualnie + dni dodatkowe) od godz. 9.00 do 18.30. Żadnych innych zajęć nie ma.

Zajęcia obejmują każdego dnia ok. 7 godz. pływania, 1.5 godz, wykładów, 1 godz. przerwy
Czas szkolenia dobrano optymalnie przy założeniu, że na jachcie pływa maksymalnie 5 osób szkolonych plus instruktor.

Skład wachty może ulegać zmianie, ale pozostawiamy Państwu wolną rękę w doborze załóg. Nad całością szkolenia czuwa KWŻ (Kierownik Wyszkolenia Żeglarskiego).

DLA OSÓB NIE MOGĄCYCH UCZESTNICZYĆ WE WSZYSTKICH ZAJĘCIACH – POD KONIEC KURSU MOŻLIWOŚĆ ĆWICZENIA Z INSTRUKTORAMI W TYGODNIU

Pomoce szkoleniowe:

Akademia Żeglarska zapewnia nieodpłatnie pomoce szkoleniowe do użytku wewnętrznego, głównie w postaci materiałów pomocniczych do wykładów i zajęć praktycznych (komendy, pytania testowe, inne). Pomoce dostępne są w postaci elektronicznej. Na zakończenie kursu zostanie udostępniony bank pytań egzaminacyjnych obejmujących zagadnienia z teorii. Zakup dodatkowej literatury nie jest konieczny w przypadku regularnego uczęszczania na zajęcia. Dla osób chcących poszerzyć swoja wiedzę udostępniamy odpowiedni spis pozycji, które można nabyć w księgarniach lub za naszym pośrednictwem.

Koszt kursu:
(ceny brutto)
750zł – cena normalna
700zł – cena ulgowa
Jezeli przewidziano promocję sprawdź jej warunki !
 

Cena ulgowa przysługuje:
– młodzieży uczącej się do lat 26-ciu;
– rodzinom (małżeństwo, rodzeństwo, rodzice-dzieci);
– uczestnikom naszych poprzednich imprez;
– grupom od 4 osób wzwyż;

Ulgi nie mogą się kumulować. Podane ceny mogą ulec zmianie! Zawsze obowiązuje cena aktualna z dnia zapłaty zaliczki. W przypadku promocji cena promocyjna obowiązuje tylko w czasie trwania i na warunkach promocji.

Cena obejmuje zajęcia praktyczne i teoretyczne oraz ubezpieczenie NW na sumę 5000zł

Cena egzaminu i patentu nie jest wliczona w cenę kursu.

Cena nie zawiera : dojazdu, noclegu, wyżywienia.

Warunki płatności:

Osoba zdecydowana na udział w kursie, rezerwuje miejsce, przesyłając do nas „Kartę kwalifikacyjną”, a następnie dokonuje przedpłaty wysokości co najmniej 40% kosztu kursu. Całość płatności za kursy weekendowe może być regulowana w ratach jako uzupełnienie przedpłaty, najpóźniej do trzecich zajęć włącznie, a nie jak ma to miejsce na innych imprezach codziennych – w dniu rozpoczęcia.

Wersja B Wersja ekspresowa wypasiona. Szkolenie przyśpieszone wyłącznie na jachtach kabinowych i teorią on-line. Czas szkolenia 10 dni.

Organizacja
szkolenia:

W programie kursu przewidziano ok. 80 godz. pływania wyłącznie na jachtach kabinowych typu FORTUNA. Szkolenie odbywa się, zgodnie z wytycznymi szkoleniowymi i egzaminacyjnymi PZŻ. Szkolenie teoretyczne odbywa sie za pomocą naszej platformy e-learningowej w sieci,  w czasie własnym.


Zajęcia obejmują każdego dnia wyłącznie szkolenie praktyczne na jachcie, ok. 8,5 godz. pływania, z 1godz. przerwy  w czasie: 9.00-18.30 .
Czas szkolenia dobrano optymalnie przy założeniu, że na jachcie pływa maksymalnie 5 osób szkolonych plus instruktor.

Skład wachty może ulegać zmianie, ale pozostawiamy Państwu wolną rękę w doborze załóg. Nad całością szkolenia czuwa KWŻ (Kierownik Wyszkolenia Żeglarskiego).

DLA OSÓB NIE MOGĄCYCH UCZESTNICZYĆ WE WSZYSTKICH ZAJĘCIACH – POD KONIEC KURSU MOŻLIWOŚĆ ĆWICZENIA Z INSTRUKTORAMI W TYGODNIU

Koszt kursu:
(ceny brutto)
1000 zł – cena. Brak zniżek. Płatne z góry.
   
Miejsce:
(opis, zdjęcia, położenie)
 
Ośrodek posiada pełną infrastrukturę żeglarską, noclegową i gastronomiczną.
W sąsiedztwie także ośrodki o innym standardzie noclegowym.
Na kursach weekendowych osoby zainteresowane noclegiem i wyżywieniem załatwiają to sobie we własnym zakresie na miejscu.

Dojazd:
(mapa, GPS,autobusy, opis)

Transportem publicznym lub samochodem.
Większość z Państwa zabiera się samochodami, to też już po pierwszych zajęciach dojazd na miejsce nie stanowi problemu. Jeżeli masz jakikolwiek kłopot z dojazdem na pierwsze zajęcia zadzwoń ( 22 834 87 92 ).