Przejdź do treści
Strona główna » Strefa kadry – ZATRUDNIENIE

Strefa kadry – ZATRUDNIENIE

 Strefa kadry – sprawy związane z zatrudnieniem.


Dokumenty związane z zatrudnieniem:Strefa kadry – sprawy związane z zatrudnieniem.


Dokumenty związane z zatrudnieniem:


Kwestionariusz osobowy.(plik .pdf do pobrania).


Karta pracy na kolejne miesiące (on line).
Szanowni koledzy instruktorzy. Wasza frekwencja w pracy stanowi dla mnie nie lada problem! Mówię Wam o tym niemal każdego dnia. Olbrzymia większość z Was chodzi w kratkę i to mocno. Toleruję ten stan rzeczy wyłącznie dla tego, że zależy mi właśnie na Was i na klimacie, który powoli się buduje ale także dlatego, że mam świadomość iż większość z was nie może być na wszystkie na zajęciach z przyczyn obieektywnych. Nie mniej widzę, że zawodzi także przepływ informacji między nami w warunkach zmieniającej się szybko rzeczywistości, co skutkuje tym, że albo są braki w obsadzie kadry albo ktoś nie macie pracy mimo ze chce i moze szkolić.


Zatem podejmuje nastepną próbę na usprawnienie informacji o obsadzie kolejnych dni szkoleniowych w postaci edytowalnej „karty pracy” w arkuszu ekscela, po kliknięciu w podany link. „x” na czarno to moja wiedza o waszej gotowości do szkolenia.


Dzięki temu zawsze każdy może sprawdzić na co aktualnie jest umówiony. Jeżeli jakieś ustalenie się zmienia bo np. miałeś nie mieć czasu, a możesz mieć to nanieś sam „x” w czerwonym kolorze w odpowiednim dniu, a system mnie o tej zmianie powiadomi i ja skontaktuję się z tobą telefonicznie w celu ustalenia czy zmiana jest możliwa czy nie.