Przejdź do treści
Strona główna » Strefa szkoleń indywidualnych na stopien żeglarza jachtowego

Strefa szkoleń indywidualnych na stopien żeglarza jachtowego

Strefa szkoleń indywidualnych

Szkolenie indywidualne charakteryzuje przede wszystkim duza elastyczność w doborze terminów. Co do zasad organizacji szkolenia to generalnie obowiązuje umowa ustna i w większości przypadków jest to dla wszystkich działanie wygodne i bezproblemowe. Aby jednak uniknąć niedomówień, w przypadku nieporozumień obowiązuje poniższy regulamin, z którym kursant jest zobowiązany sie zapoznać.

Regulamin kursu indywidualnego na stopień zeglarza jachtowego.

Aby znaleźć  pomoce do opanowania wiedzy teoretycznej na dany patent, wejdz do odpowiedniej strefy gdzie znajdziesz materiały szkoleniowe.

Dla bardziej dociekliwych polecamy polecamy także przeczytać podręcznik z programem na stopień żeglarza jachtowego. Każdy z podręczników znajdujących się aktualnie w księgarniach będzie odpowiedni. Np.

 

Żeglarz jachtowy –  Kolaszewski Andrzej, Świdwiński Piotr .

– Vademecum żeglarza jachtowego – Jan Jałoszyński.

 

 

  Drogi kursancie!!!
Jeżeli kończysz kurs w naszej Akademii, jesteś zadowolony i chciałbyś się podzielić dobrą karmą i wrażeniami ze spędzonego z nami czasu, zostaw po sobie ślad wpisując się do księgi naszych absolwentów. Dzięki temu ty zostawisz ślad po sobie dla potomnych i historii, a inni błądzący w wirtualnym świecie niedoszli żeglarze będą mieli łatwiejszy wybór, szukając dobrego miejsca dla zdobycia wiedzy żeglarskiej. Tutaj możesz zrobić wpis.