Przejdź do treści
Strona główna » Szkolenia motorowodne na Zalewie Zegrzyńskim

Szkolenia motorowodne na Zalewie Zegrzyńskim

Szkolenia motorowodne w Zegrzu.

Szkolenia motorowodne w Zegrzu.

 

Uprawnienia żeglarskie, począwszy już od patentu Żeglarza Jachtowego uprawniają do prowadzenia jachtów żaglowych na silniku pomocniczym bez ograniczeń. Aby jednak prowadzić łódź motorową potrzebny jest patent motorowodny.

Wszystkim żeglarzom i wodniakom polecamy kursy motorowodne organizowane na terenie naszej przystani.

W ciągu całego sezonu prowadzone są kursy motorowodne na stopnie:
– sternika motorowodnego
– motorowodnego sternika morskiego;
oraz licencje na:
– uprawianie turystyki wodnej na jachtach motorowych przy holowaniu narciarza wodnego  lub innych obiektów pływających.- uprawianie turystyki wodnej na jachtach motorowych przy holowaniu statków powietrznych.

Kursy motorowodne można także odbyć, za dodatkową opłatą, podczas szkolenia na stopnie żeglarskie. Robiąc w trakcie kursu żeglarskiego także szkolenie motorowodne możesz znacząco obniżyć koszty i czas związany z nauka teorii.
W przypadku robienia jednoczesnie dwóch kursów tj żeglarskiego i motorowodnego, cena kursu motorowodnego jako drugiego robionego równolegle bedzie niższa od podstawowej o 200 zł.

Robiąc jednocześnie dwa kursy, żeglarski i motorowodny wybierasz najbardziej optymalną formę szkolenia pod względem czasu i ceny.
Powtarzające się zajęcia teoretyczne są zaliczane automatycznie, a na zajęcia praktyczne umawiasz się z instruktorem w dogodnym terminie. Zakres materiału praktycznego, realizowany jest w orientacyjnym czasie 2-5  godzin .

Kursy motorowodne dostepne podczas szkolenia zeglarskiego to kurs na stopień sternikas motorowodnego, oraz na holowanie ludzi i obiektow pływajacych, a także obydwa te stopnie jednoczesnie.

Niezależnie od kursów żeglarskich można zapisać się wyłącznie na szkolenie motorowodne, przygotowujące do egzaminu na patent STERNIKA MOTOROWODNEGO lub licencje na HOLOWANIE LUDZI I OBIEKTÓW PŁYWAJACYCH lub na obydwa te uprawnienia jednoczesnie.

 Obejrzyj oferte na stopnie motorowodne: [sternik motorowodny] [holowanie]