Przejdź do treści
Strona główna » Żeglarski obóz szkoleniowy dla Brasławian.

Żeglarski obóz szkoleniowy dla Brasławian.

Obóz dla Brasławian informacje i materiały szkoleniowe.

Obóz dla Brasławian informacje i materiały szkoleniowe.

Warszawska Akademia Żeglarka wita serdecznie wszystkich chętnych na obóz w Zegrzu w sezonie 2018.

Ponieważ wiemy, że część z Was, która będzie na obozie po raz kolejny chciałby ugruntować swoją wiedzę zdobywając patent żeglarski postanowiliśmy udostępnić chętnym materiały niezbędne do nauki teorii. 

Po przeczytaniu i nauczeniu się teorii będzie można sprawdzić swoją wiedzę na egzaminie teoretycznym on-line, który można znaleźć także w „strefie żeglarza”

Zatem aby dostać się na stronę z materiałami szkoleniowymi do wykładów z teorii należy uzyskać dostęp do „strefy żeglarza”, znajdującej się w menu po lewej stronie.

Aby zobaczyć zakładkę „strefa żeglarza”, gdzie będzie dostęp do pomocy szkoleniowych musisz się zarejestrować na naszej stronie i podczas rejestrowania wpisać „kod rejestracyjny” znajdujący się na dole tej strony, nadający rangę uczestnika szkolenia żeglarskiego. Proces rejestracji przebiega podobnie jak na dowolnej innej stronie internetowej. Postępujemy zgodnie z poleceniami wyświetlanymi podczas rejestracji. Jest ważne aby podać prawidłowy adres e-mail bo inaczej proces rejestracji nie będzie mógł być zakończony. Jeżeli poczta z hasłem dostępu do strony nie dochodzi należy sprawdzić czy nie znajduje się w folderze ze spamem. W przypadku podanie błędnego adresu poczta nie dotrze i należy proces rejestracji powtórzyć podając poprawny adres e-mail..
Po zarejestrowaniu i potwierdzeniu rejestracji należy się zalogować na stronie wcześniej podanym swoim loginem i hasłem. Po zalogowaniu na pionowym lewym pasku menu (żółty nagłówek „STREFY”) powinieneś zobaczyć odpowiednią dotyczącą Ciebie zakładkę, opisaną jak wyżej, gdzie znajdziesz potrzebne materiały.

W sytuacji gdy : byłeś już zarejestrowany wcześniej zanim poznałeś kod rejestracyjny, dostałeś nowy kod do innej strefy lub wpisałeś zły kod i strefy nie widać, należy się zalogować na stronie, wejść w „moje konto” i w zakładce „edytuj” wpisać poprawny kod rejestracyjny jak to podano w procedurze wyżej.

Kod rejestracyjny: wiatr2018/braslaw