Przejdź do treści
Strona główna » Żeglarski prezent okolicznościowy

Żeglarski prezent okolicznościowy

Żeglarski BON brezentowy

Żeglarski BON brezentowy
 

Witaj na stronie propozycji prezentowych Warszawskiej Akademii Żeglarskiej.

Zrób prezent bliskiej osobie – podaruj BON PREZENTOWY!

bon_przykład

BON PREZENTOWY to nasze rozwiązanie dla tych, którzy chcą sprawić prezent komuś bliskiemu. To świetny pomysł na prezent! Obdarowana nim osoba może samodzielnie wybrać termin, a ty określasz rodzaj atrakcji (znając gusta obdarowanej osoby)

 

Co zrobić by wykupić bon? To proste. Wystarczy…(marcin, napisz co ma być)https://wiatr.waw.pl/node/20

  – jeśli marzy ona o samodzielnym żeglowaniu –  wykup pełen kurs nauki żeglowania zakończony zdobyciem patentu żeglarskiego 

  – jeśli obdarowana osoba posiada już patent, ale nie żeglowała wiele lat ? wykup dzień (lub kilka dni) indywidualnych szkoleń z instruktorem. Dostępna też oferta specjalna w postaci rejsu szkoleniowego po Mazurach, z instruktorem, na jachcie Tango Sport

  – jeśli chcesz pokazać obdarowanej osobie jacht i żeglarstwo po raz pierwszy –  wykup 1 dzień rejsu ze sternikiem po Zalewie Zegrzyńskim ub też weekend na Mazurach- w wersji turystycznej.

  -dla romantycznych spotkań proponujemy popołudnie na jachcie 4 godziny, następnie kolację i nocleg w Hotelu 500. Oferta jest idealną okazją do romantycznych zaręczyn dla osób aktywnych.

 

Poniżej lista naszych propozycji prezentowych, wraz z cenami i dostępnymi terminami.

  – kurs na patent żeglarza jachtowego codzienny

  – kurs na patent żeglarza jachtowego weekendowy

  – kurs na patent żeglarza jachtowego indywidualny

  – czarter jachtu (OMEGA, MORS, BEZ, CHRZĄSZCZYK)

  – 1 dniowy rejs po Zalewie Zegrzyńskim

  – weekend na Mazurach

  – 1 dzień szkolenia na OMEDZE lub jachcie kabinowym w Zegrzu

  – szkolenie na Mazurach

 

Bon Prezentowy ma formę elektroniczną. Wysyłamy go na adres e-mail podany przez Klienta, wraz z dokładnym opisem charakteru wykupionej imprezy.

 

Każdy bon tworzymy na indywidualne zamówienie. Zawiera on imię i nazwisko obdarowanej osoby, oraz unikalny numer, na który trzeba się powołać w momencie ustalania terminu realizacji bonu.

Bon ważny jest na sezon, w którym został wykupiony, a termin jego realizacji wymaga wcześniejszego ustalenia z Waszawską Akademią Zeglarską telefonicznie, pod nr  601290346 . Dostępne terminy znajdziesz na stronach Warszawskej Akademii Żeglarskiej WWW.wiatr.waw.pl

 

 

Bon nie podlega zwrotowi i wymianie na gotówkę.