Przejdź do treści
Strona główna » Opinie na temat działalności Akademii …

Opinie na temat działalności Akademii …

Jeżeli byłeś/jesteś naszym sympatykiem, klubowiczem, klientem, pracownikiem lub gościem napisz co sądzisz o działalności Akademii.

Jeżeli byłeś/jesteś naszym sympatykiem, klubowiczem, klientem, pracownikiem lub gościem napisz co sądzisz o działalności Akademii.

2 komentarze do “Opinie na temat działalności Akademii …”

 1. Spotkanie
  Odbyłam kurs w konkurencyjnej szkole żeglarskiej w Nieporęcie. Po zdanym egzaminie i ze świeżym patentem wypożyczyłam Omegę z Akademii. Niestety moje pierwsze spotkanie z Akademią uświadomiło mi, że wyszkolenie które odbyłam było słabe i nic nie potrafię. Po pierwsze, miałam problem z odejściem, zajęło mi to godzinę, wiał dobijający wiatr. Następnie problem z dobiciem do pirsu, kolejna godzina. Nie zapomnę min czekającej na mnie kadry Akademii, która patrzyła jak się nieumiejętnie męczymy próbując złapać boję (mówiąc szczerze to nie byliśmy jedyną załogą :)).
  Na szczęcie dobry człowiek z Akademii po wszystkim poświęcił nam pół godziny tłumacząc co zrobiliśmy źle i jak powinien wyglądać ten manewr. Kolejne pół godziny spędziliśmy już przy ?COCA COLI? rozmawiając o teorii żeglowania.

  Zdecydowałam się na kursy doszkalające. W kolejnym roku na rejs z Akademią po Mazurach. Od tamtej pory minęły trzy lata i nie tylko pływam, ale również w wolnej chwili pracuję przy łódkach i śpiewam przy ognisku…
  Polecam wszystkim wykład Marcina z teorii żeglowania. Jest to jedyna osoba, która umie w ciekawy i zrozumiały sposób wytłumaczyć te zagadnienia. Do tej pory pamiętam pytanie: ? Jeśli jedna łódka płynie bejdewindem lewego halsu to jakim kursem względem wiatru płynie druga łódka płynąca z naprzeciwka?, ja już znam odpowiedź.. 🙂

 2. jakie trendy obecnie?

  Cześć,

  naszło mnie na wspominki. 

  I zastanawiam się czy wciąż się tu posuwa nieletnie kursantki? 😀

  Pozdro!